výhody Nizozemí a Amsterdamu

na co se do Nizozemí těsit

Vyberte si zájezd do Londýna

Upozornění na email

Nizozemí - země mnoha možností

Nizozemí není nikterak velká země, mohla by se určitě směle měřit s naší republikou. Přesto se zde rozhodně nudit nebudete. Nizemsko má v každém případě co nabídnout a pokud nejste zrovna příznivcem dovolených u moře, pak vás tato desinace pravděpodobně zaujme. Více informaci o Nizozemí se můžete dozvědět na těchto webových stránkách.

Pokud jste vášnivý turisté, toto město vás rozhodně nezklame. Naleznete zde řadu zajímavých památek a míst, která vás rozhodně přinejmenším zaujmou. Jsou jimi například dvory Hofjes, které se ukrývají uprostřed města a nabízí oázu klidu

V současné době se velká měasta v Nizozemsku rozrostla natolik, že se začínají slévat v jednu velkou konurbaci, pokud tedy budete už znát všechny památky Amsterdamu nazpaměť, potom si můžete vyrazit například do Rotterdamu.

Amsterdam je sice město hlavní, nicméně v Haagu se nachází řada vládních a jiných důležitých institucí. V tomto městě sídlí také řada orgánů evropské unie.

Jestliže pojedete do Niozezemska v létě, není na škodu zavítat do přímořského turistického letoviska Scheveningen. Moře, sice poměrně studené, nabídne příjemné osvěžení v letních parnech. Toto osvěžení ocenila i královna, která sem jezdila na dovolenou.

Jedním z největších lákadel Amsterdamu jsou rozhodně kanály - grachty, které vytvářejí onu neopakovatelnou atmosféru, která ve vás zanechá zážitky na dlouhou dobu. Posedávající místní na okrajích kanálu a popíjející či grilující působí opravdu tak, že jsou plni pohody a že toto město nabízí vše, co mohou chtít.

Určitě zajímavé je i místo zvané Keukenhof. Někdy bývá nazýváno také zahradou Evropy. Pokud sem zavítáte budete mít možnost na vlastní oči vidět obrovské množství květin. Záhony s tisícemi květu, ze kterých vás budou oči přecházet rozhodně stojí za shlédnutí.

Velká Británie, Londýn, Eurovíkend v LONDÝNĚ

SAVOY LONDON

Snídaně
2.10.-5.10.2013
43790 Kč
Velká Británie, Londýn, Eurovíkend v LONDÝNĚ

THE TRAFALGAR HOTEL

Snídaně
30.9.-3.10.2013
21890 Kč
Velká Británie, Londýn, Eurovíkend v LONDÝNĚ

WALDORF LONDON HILTON

Snídaně
17.10.-19.10.2013
15390 Kč

© 2004-2013 CestaDoLondyna.cz, fotografie na pozadí Tom Soper.